Jídelní plán na míru.

Někteří lidé bojují s dietami celý život : zhubnou, přiberou, znovu zhubnou  a  znovu  přiberou. Jojo efekt se často děje u lidí, kteří rádi vsadí na nějakou právě „ moderní  a spolehlivou“ dietu.  Problém je v tom, že dieta je vždy něco jednostranné  jsou to opatření, které nerespektují procesy v mozku a dají se dodržet jen velmi krátce. Po čase  odříkaní těžce nabitého výsledku se znovu  objeví  původní zlozvyky a kilogramy postupně přibývají  spět. Mimo toho, že je to frustrující, je to i zdraví škodlivé. Hrozí zhoršení rizikových faktorů pro diabetes a kardiovaskulární onemocnění (hladina cholesterolu, cukr v krvi, krevní tlak apod...)
Toto je dost velký důvod proč zhubnout opatrně, trpělivě, ale systematicky a natrvalo. Revoluce má vždy krátké trvání! Drobné, každodenní změny můžou přinést trvalý výsledek.  Právě proto  preferujeme pomalé, ale za to zdravé shazování. Pro některé z Vás se  to možná nezdá tak lákavé, jak by jste potřebovali.  Věřte že jde o způsob, jak se vyhnout jojo efektu a tělu nepřivodili šok, komplikace až zdravotní problémy! Například u spotrtovců má nárazová ztrata hmotnosti  negativní vliv na svalovou kontrakci a na některé parametre silových schopností.

Připravíme Vám individuální jídelní plán zdravého hubnutí, kde je zapotřebí pravidelná, pestrá a vyvážená strava dle doporučení zdravé výživy.  Díky jídelnímu plánu se naučíte k správným stravovacím návykům. Nemusíte se obávat odříkání určitých druhů jídel a potravin, které máte rádi. 
Zdravý způsob hubnutí  není pouze o dietách, ani o hubnutí typu hladovění, které má negativní dopad na vaše zdraví, ale trvalá a bezpečná úprava jídelníčku a návyků tak, že si budete schopní udržet optimální váhu. Upraví se Vám metabolismus, zbavíte se zadržené vody, začnete shazovat tuky a věřte, že se  budete  cítit  šťastně  ve vašem těle. Jídelní plán sestavíme pro všechny lidi, kteří chcou zdravě zhubnout a udržet si optimální váhu. 

K vystavení jídelního plánu, je potřebné vyplnit a odeslat formulář ( vid. dole). 

Vystavení individuálního jídelního plánu na:

1 měsíc - 1 500 ,-Kč
2 měsíce- 2 200 ,-Kč
3 měsíce - 3 300 ,-Kč

K tomu, aby jste se naučili k správným stravovacím návykům a dosáhli požadovaného a účiního výsledku doporučujeme 3 měsíce. Získáte přehled a časem budete sami schopní si sestavovat jídelníček.)


 

 

Formulář k vystavení jídelního plánu

Důvod sestavení a doplnující údaje

Denní režim a návyky

Režim a pohybová aktivita